Super Mario 64 Lego

Super Mario 64 Lego Seti, Lego dünyasının en büyük indirimlerinden biriyle karşımızda! Super Mario 64 evreninin eşsiz tasarımıyla, tam 40 dolarlık bir tasarruf yapma fırsatını kaçırmayın. Büyük Super Mario 64 Soru İşareti Bloğu, kırmızı tesisatçının üç boyutlu serüvenine 2.064 parçalık muhteşem bir saygı duruşu sunuyor ve şu an Amazon ve Target’ta en cazip fiyatla satışta. Normalde 199,99 dolarlık olan bu benzersiz seti, sadece 159,99 dolar karşılığında sahip olabilirsiniz.

Super Mario 64 Lego

Soru İşareti Bloğu seti açıldığında Kral Bob-omb, Koca Bay I ve serinin hayranları için Super Mario 64’teki çevre ve karakterlerin minyatür kopyalarıyla dolu harika sürprizlerle karşılaşacaksınız. Ayrıca, bu Lego seti yalnızca bir akıllı diorama olmanın ötesinde, aynı zamanda Lego Super Mario sistemiyle etkileşim sağlıyor.

image 9 Super Mario 64 Lego Seti: Maceraya Heyecan Katan Lego Harikası!

Bu indirim furyasında Mario ve Luigi’nin yer aldığı Lego Super Mario Başlangıç setleri de unutulmamış! Her biri normalde 59,99 ABD doları olan bu eşsiz başlangıç setlerini şu anda 47,99 ABD dolarına edinebilir ve bu akıllı oyuncaklarla keyifli zaman geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Super Mario 64 Lego Seti ile eğlenceli ve yaratıcı bir dünyaya adım atın. Kaçırılmayacak fırsatlarla dolu bu heyecan verici serüveni yakalamak için geç kalmayın.

Dynamic Bro'da kurucu. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Ankara.

Bir yorum ekle