The finals

Bu ayın başında raflara ücretsiz olarak düşen The Finals, adeta bir oyun çılgınlığına dönüştü! Geliştirici Embark Studios’un yaratımı olan bu çok oyunculu aksiyon oyunu, PC, Xbox ve PlayStation platformlarında şimdiden 10 milyondan fazla oyuncu tarafından keşfedildi.

Embark Studios’un yaptığı son açıklamaya göre The Finals’ı deneyimleyen oyuncu sayısı şimdiye kadar 10 milyonu aştı! Maalesef platforma özel ayrıntılar verilmedi, ancak Steam verilerine göre PC versiyonu 250 binden fazla eş zamanlı oyuncuya ev sahipliği yapmış durumda.

Screenshot 2023 11 01 131309 1 The Finals: 10 Milyon Oyuncuyu Aştı!

Bu etkileyici rakamla birlikte The Finals, Steam’in en çok oynanan ilk 10 yapımı arasında kendine sağlam bir yer edindi. Ancak en 5 ve Xbox Series X/S için anlık oyuncu sayısı belirsizliğini koruyor.

The Finals 10 Milyona Ulaştı!

Embark Studios’un yaptığı açıklamada, “Topluluktan gelen tepkiler bizi heyecanlandırdı. 10 milyon oyuncuya bu kadar kısa sürede ulaşmak gerçekten inanılmaz. Deneyimi geliştirmeye ve eklemeler yapmaya devam edeceğiz, topluluğumuzu şaşırtmaya devam edeceğiz.” denildi.

Minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 6600K / AMD Ryzen 5 1500
  • Bellek: 12 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
  • Depolama: 15 GB

Embark, oyunu canlı ve heyecanlı tutmak adına düzenli güncellemelere devam ediyor. Son 1.4.0 sürümüyle birlikte; silah ve yetenek dengesini değiştirmenin yanı sıra, ince hareket ayarları ve kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri sunuldu. Ayrıca yılbaşı için özel hediyeler ve kozmetik eşyalar da dağıtıldı.

The Finals şu anda Steam’de ücretsiz olarak indirilebilir. Ayrıca, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformlarında da oynanabilir.

Heyecan verici oyun dolu günler dileriz!

Dynamic Bro'da kurucu. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Ankara.

Bir yorum ekle