Billie Eilish Fortnite Festival'de!

Pop müziğin global yıldızları arasında yer alan Billie Eilish’le ilgili bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre bir süredir Fortnite oyununda taht kuran Lady Gaga, yerini bu kez Billie Eilish’e bırakıyor.

Billie, Fortnite’ın Rock Band’den ilham alınarak oluşturulan Fortnite Festival modunda başrol ve karakter deseni olarak satın alınabileceği ön görülüyor. Hatta sızıntıların kalitesi de bu durumu kanıtlar nitelikte olduğunu da söyelyelim.

Billie Eilish Festival Modu’nu Tweetledi

Sızıntılardan en çarpıcı olanı Eilish’in Twitter hesabı üzerinde festival modunun duyurusuna yer verdiği tweeti elbette. Paylaşımda Fortnite’a özgü karakter tasarımında kendisinin yer aldığı görülüyor.

Eilish’in paylaşımından önce internet ortamına daha önce benzer yapıda bir görsel daha sızdırılmıştı. Görsel, yine Twitter üzerindeki @iFireMonkey adlı bir kullanıcının tweetine eklenmişti ve görselin yanı sıra festival moduna ait diğer detaylara da yer veriliyordu.

Eilish, yaptığı son paylaşımla sızıntıları teyitler nitelikte bir adım atmış oldu.

Epic Games Sızıntıyı Duyurdu!

Elish’in paylaşımıyla eş zamanlı olarak Epic Games, haber yazıları sayfasında bir güncelleme duyurusu yayınladı ve “Fortnite Festival 3. Sezon’da Billie Eilish Geliyor!” başlığını attı.

Billie Eilish

3’üncü sezon Fortnite Festival modunda bugün başladı ve oyun içi içerikler erişilebilir durumda. Sızıntılarda yer verildiği gibi bu modun güncellemesinde Billie Eilish’e ait giysiler ve yeni albümünden parçalara yer veriliyor.

image 1 Billie Eilish Fortnite'in Yeni Müzik İkonu Oluyor!

Festival moduna ait güncelleme notları ve içeriklerin tamamına Epic Games’in ilgili yazısında göz atabilirsin.

Sen Eilish’in Fortnite Festival moduna katılımını nasıl değerlendiriyorsun? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutma. 👇

Dynamic Bro'da kurucu & editör. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Kocaeli.

Bir yorum ekle