resim 2023 12 11 185814622 Warzone'un Orijinal Haritası Verdansk, Call of Duty 2024'te Geri Dönüyor!

Call of Duty hayranları için heyecan verici bir haber! Endüstri içerisinden bir içeriden Tom Henderson’ın yaptığı son rapora göre sevilen Verdansk haritası 2024 yılının sonlarına doğru büyük bir dönüş yapacak gibi görünüyor.

Verdansk

Verdansk, Warzone İle Dönüyor!

Verdansk, Warzone‘un başlangıç haritası olarak Mart 2020’de başlayan battle royale moduna özel bir yerde bulunuyor. Şimdi görünüşe göre bu ikonik harita Call of Duty 2024’ün ilk sezonu ile birlikte tekrar sahneye çıkacak.

Henderson’ın raporu, eski haritanın Warzone’un bir parçası olarak yeniden tanıtılacağını, özellikle Call of Duty 2024’ün ilk sezonu içinde olacağını belirtiyor. Oyunun adı söylendiği kadarıyla “Black Ops: Körfez Savaşı,” daha önce Windows Central tarafından öne sürülen spekülasyonlarla da uyumlu olarak, Treyarch’ın geliştireceği ve Kara Operasyonlar serisinin bir parçası olarak Körfez Savaşı’nda geçen bir oyun olabilir.

Activision, zaten Warzone’un popüler Resurgence haritaları Rebirth Island ve Fortune’s Keep’in 2024 yılında bir noktada döneceğini doğrulamıştı, bu sızıntı doğru çıkarsa oyuncular gelecek yıl Verdansk’ın ikonik bölgelerini tekrar ziyaret etmenin tadını çıkarabilirler, özellikle de Fortnite’ın OG Chapter 1 haritasına başarılı bir dönüşünden sonra.

image 8 Warzone'un Orijinal Haritası Verdansk, Call of Duty 2024'te Geri Dönüyor!

Call of Duty’nin geleceğine dair birçok heyecan verici gelişmeyi beklerken, Modern Warfare 3 ve Warzone, Sezon 1’de kış tatili etkinliğine hazırlanıyor. Yaklaşan güncelleme, tatil temalı haritalar, LTMs, Canlanmış Baba Noel ve mevsimsel bir etkinlik vaat ediyor.

Oyun dünyasındaki gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin ve Verdansk’ın dönüşü için geri sayım başlasın!

Dynamic Bro'da kurucu. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Ankara.

Bir yorum ekle