FIFA 23

Efsane futbol serisi FIFA‘nın son bombası olan FIFA 23, her zaman olduğu gibi heyecan dolu içeriklerle geliyor! EA Sports’un yeni yıldızı FC 24’ün kapımızı çalmadan önce, FIFA 23’e veda etmek için muhteşem bir fırsat sunuyoruz.

FIFA 23

FIFA’nın Tutkunuysan, Bu Haber Senin İçin!

FUT’un gerçek aşığı olan seni unutmadık! Amazon Prime Gaming sayesinde, FIFA 23 için sunulan on ikinci paketi kaçırma. İçinde neler mi var? Sadece 7 nadir Altın oyuncu değil! Ayrıca, minimum 82 OVR’ye sahip 2 seçenekli oyuncular, 12 nadir tüketilebilir eşya ve 20 maç boyunca seni zirveye taşıyacak 96+ OVR iki FUTTIES HERO oyuncusu!

FIFA 23 İçin Amazon Prime Üyeliğin Var mı?

Tabii ki bu süper içeriğin tadını çıkarabilmen için Amazon Prime üyeliğin olması şart. Ama bu fırsatı kaçırma, çünkü 16 Ekim’de sona eriyor!

image 107 FIFA 23: Kaçırılmaması Gereken Ücretsiz İçerikler Şimdi Sizlerle!

EA Sports FC 24’e Hazır Mısın?

Evet, EAFC 24 geliyor ve büyük bir sürprizle karşımıza çıkacak! Ama beklemeni istemiyoruz, çünkü FIFA 23’ün son günlerini doyasıya yaşamak için buradayız. Ultimate sürümü ön sipariş veren şanslılar için 22 Eylül’de başlıyor her şey! Ayrıca, EA Play’e abone olarak bu Cuma gününden itibaren 10 saat boyunca oyunun tadını çıkarabilirsin.

image 108 FIFA 23: Kaçırılmaması Gereken Ücretsiz İçerikler Şimdi Sizlerle!

FIFA 23’e veda etmek için en iyi zaman şimdi!

Dynamic Bro'da kurucu. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Ankara.

Bir yorum ekle