image 96 Marvel Spider-Man 2: Yeni Macera Yolda!

Genişletilmiş Marvel’s New York

Bu yeni serüvemizde, Queens ve Brooklyn’in eşsiz simgeleri üzerinde sallanıp süzülme şansınız olacak. Hikaye görevleri, yan görevler ve şehirdeki etkinliklerle dolu bir maceraya atılacaksınız. Yeni mekanlar, güncellenmiş keşif yöntemleri, nefes kesici geçişler ve anında kahraman değişimi gibi birçok yenilik sizi bekliyor.

Spider-Man 2

İki Kahraman, Bir Şehir: Spider-Man 2

Peter Parker ve Miles Morales arasında hızlı geçiş yapma olanağı sunan PlayStation 5’in gücüyle şehri korumak için her iki kahramanı da kontrol edebileceksiniz. Her biri kendi yan hikayelerini keşfederken, Brooklyn Visions öğrencilerine yardım etmekten, mahalle sakinlerinin taleplerini karşılamaya kadar birçok farklı aktiviteye katılma şansınız olacak.

image 92 Marvel Spider-Man 2: Yeni Macera Yolda!

Yeni Düşmanlar, Yeni Yetenekler

Kraven the Hunter ve Venom gibi korkunç düşmanlar, kahramanlarımızı ve şehri tehdit edecek. Ancak onlar tek sorun değil. Yeni yetenekler, cihazlar ve becerilerle bu tehlikeleri durdurmak için Spider-Man‘in bir araya gelmesi gerekecek.

image 93 Marvel Spider-Man 2: Yeni Macera Yolda!

Kıyafetlerle Stil Sahibi Olun

Toplamda 65 farklı kıyafet seçeneği ile Spider-Men’in gardırobunu zenginleştireceksiniz. Ayrıca, kıyafetlerin renklerini değiştirebileceğiniz Suit Styles özelliği ile kahramanınızı istediğiniz gibi giydirebileceksiniz.

image 94 Marvel Spider-Man 2: Yeni Macera Yolda!

Dijital Deluxe Sürümde Sürprizler Var

Dijital Deluxe Sürümü, ekstra içeriklerle birlikte 10 özel Spidey kıyafeti, ek Fotoğraf Modu öğeleri ve 2 Beceri Puanı sunuyor. Bu özel kıyafetler, çizgi romanlardan, oyunlardan ve filmlerden sanatçılarla işbirliği yaparak hayata geçirildi.

image 95 Marvel Spider-Man 2: Yeni Macera Yolda!

Müzikle Sürükleyici Bir Deneyim

EARTHGANG (feat. Benji) ile yaptığımız özel işbirliği ile “Swing” adlı yeni bir müzik parçasını oyunda dinleyebileceksiniz. Ayrıca, John Paesano’nun ödüllü bestesiyle oluşturulan soundtrack’i 20 Ekim’den itibaren favori müzik platformunuzda bulabilirsiniz.

Bu heyecan verici serüveni kaçırmamak için 20 Ekim 2023’ü takvimlerinize işaretleyin. Marvel’s Spider-Man 2, yalnızca PlayStation 5 için özel olarak piyasaya sürülecek. Erken sipariş vererek, yeni kıyafetler, Web Yakalayıcı cihazı ve 3 Beceri Puanı gibi ekstra içeriklere sahip olabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek gelişmelerden haberdar olmayı unutmayın! Bu muhteşem macerada sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

image 96 Marvel Spider-Man 2: Yeni Macera Yolda!

Sevgiler,

Dynamic Bro'da kurucu & editör. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Kocaeli.

Bir yorum ekle