xbox mastercard

Xbox Mastercard Tanıtıldı!

Teknoloji devi Microsoft, finans devi Barclays ile işbirliği yaparak heyecan verici bir yeniliği duyurdu: Xbox Mastercard. Bu özel kredi kartı, ABD’de yalnızca çıkış yapacak olsa da, Xbox tutkunlarının heyecanını doruk noktaya taşıyor.

Xbox Mastercard, yıllık ücret olmadan kullanıcılara sunulacak. Kartla yapılan her satın alma işlemi, kullanıcılara Xbox oyunları ve eklentilerinde kullanabilecekleri puanlar kazandıracak. Bu sayede, oyun dünyasında keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamak mümkün olacak.

Xbox Mastercard

Microsoft’un açıklamasına göre, 21 Eylül itibarıyla ABD’deki Xbox Insider üyeleri bu ayrıcalıktan faydalanabilecek. 2024 itibarıyla ise ülkedeki 50 eyalette bulunan tüm Xbox kullanıcıları bu benzersiz kartın sahipleri olabilecekler. Diğer ülkelerde sunulup sunulmayacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

Her 1 dolarlık harcamanın oyunculara 1 kart puanı kazandıracağı belirtiliyor. 1500 kart puanına ulaşıldığında, Xbox mağazasında kullanılabilecek 15 dolarlık hediye çeki kazanılabilecek. Ayrıca, satın alımların türüne göre puanlar değişebilecek. Örneğin, Netflix gibi platformlarda Xbox kartıyla yapılan alışverişlerde her 1 dolara 3 puan verilecek.

Ayrıca, kart sahipleri ilk satın alımlarından sonra 5000 puan kazanırken, 3 aylık Xbox Game Pass Ultimate üyeliği de elde edecekler. Oyunculara özel olarak kişiselleştirilebilen 5 farklı kart tasarımı sunulacak.

Microsoft’un Xbox için sunulan ilk kartı olmasa da, Xbox Live Diamond kartıyla indirimler sunarak oyunseverlere hizmet sunmuştu. Rakip Sony de benzer şekilde oyunculara PlayStation kredi kartını sunmaktaydı. Bu kart da Xbox Mastercard gibi puan bazlı bir sistemle oyunlarda, filmlerde ve diğer alanlarda kullanılabiliyordu.

Bu heyecan verici ortaklık, oyun dünyasını finans dünyasıyla birleştirerek Xbox hayranlarına benzersiz bir deneyim sunacak gibi görünüyor.

Xbox Mastercard 5 Cards 2e57abb9491f4a0cdf8e Microsoft ve Barclays Ortaklığında Yeni Bir Heyecan: Xbox Mastercard Tanıtıldı!

Dynamic Bro'da kurucu. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Ankara.

Bir yorum ekle