Modern Warfare 3'ün disk hatası

Uzun bir bekleyişin ardından, Call of Duty: Modern Warfare 3‘ün kampanya modunun erken erişimi sonunda burada! Oyunun heyecanını yaşamak isteyen birçok oyuncu için bu haber büyük bir sevinç kaynağı. Ancak bazı oyuncuların karşılaştığı “Modern Warfare 3’ün disk hatası” sorunu, bu heyecanı gölgelemiş olabilir.

Modern Warfare 3'ün disk hatası

Bu zorlukla başa çıkmak için bir çözüm yolu önerimiz var! Özellikle PlayStation 4 sürümünü kullanan ve PlayStation 5 konsolunda oynamak isteyen oyuncular için önemli bir adım: “PlayStation 5 konsolunuzda oynamak için bir oynatma diski gerektiren Cross-Gen oynatma diski sürümüne sahipsiniz. Lütfen Call of Duty: Modern Warfare II için bir oynatma diski takın ve yeniden deneyin” uyarısını alıyorsanız, endişelenmeyin.

Modern Warfare 3'ün disk hatası

Modern Warfare 3’ün Disk Hatası Çözümü

Juhhelihha isimli bir Reddit kullanıcısı Modern Warfare 3’ün disk hatası konusunda bir çözüm öneriyor. Aşağıdaki adımları izleyerek sorununuzu çözebilirsiniz:

  1. Oyunu tamamen kapatıp yeniden başlatın.
  2. Başlangıç menüsünde, “Modern Warfare 3 Campaign” seçeneği yerine, ayarlar ve bildirimler sekmesine gidin.
  3. Bu sekmede “Modern Warfare 3 Early Access” olarak etiketlenmiş bir hata bildirimi bulacaksınız. Burada gösterilen “Oyna” seçeneğine tıklayın.
  4. Eğer “Kilitli” olarak gözüküyorsa bu seçeneğe tıklamak bazı kullanıcılarda kilidi açabilir.

Bu çözümün herkes için işe yaramama olasılığı var; ancak bazı oyuncular tarafından denenmiş ve işe yaradığı rapor edilmiş. Bizden söylemesi.

Call of Duty: Modern Warfare 3‘ü heyecanla bekliyoruz. Oyun PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC platformları için ortalama Kasım ayının ortalarında resmi olarak piyasaya sürülecek. Bu tarih oyuncuların uzun süredir beklediği bir deneyimin başlangıcı olacak!

Dynamic Bro'da kurucu. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Ankara.

Bir yorum ekle