image 29 Beklenen Gün Geldi! Rockstar Games GTA 6'nın Geleceğini Resmi Olarak Duyurdu

Rockstar Games uzun zamandır beklenen ve en popüler oyunu olan GTA 6‘nın heyecan verici bir ayrıntısını paylaştı ve oyunun resmi olarak geleceğini doğruladı.

Henüz oyunun adının resmi olarak GTA 6 olacağı bilgisi paylaşılmasa da Rockstar Games, oyunla ilgili ilk tanıtımın Aralık ayının başında, 25. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak yayınlanacağı bilgisini verdi. Bu durum, yaklaşık 10 yılın ardından oyun camiyasının yeni bir GTA oyunuyla karşılacak olmanın heyecanını katlamış durumda.

image 29 Beklenen Gün Geldi! Rockstar Games GTA 6'nın Geleceğini Resmi Olarak Duyurdu

GTA 6 Sızıntılarının Bir Kısmı Doğrulandı

Oyunla ilgili daha önce sızdırılan bilgiler nihayet resmiyet kazandı ve beklenen tanıtım videosunun yakın olduğunu kesinleşti. Bu, kuşkusuz GTA hayranları için bir dönüm noktası.

Henüz resmiyetlik kazanmamış sızıntılara göre oyun 2024’ün ikinci çeyreğinde konsolları titretecek ve ardından 2025’te PC platformuna da gelecek. Latin kökenli bir kadın karakterle tanışacak olmamız ise seriye taze bir soluk getirecek. Bonnie & Clyde efsanesinden ilham alınarak tasarlanan iki farklı ana karakter, bizi Miami ve çevresinde nefes kesen bir aksiyonun içine çekecek.

gta 6

Bu oyun, sadece haritalarla sınırlı değil. GTA 6 zamanla genişleyen bir evren sunarak hepimizi daha da büyüleyecek. Bu GTA serileri arasında atılan yeni bir adım.

Sonuç

Aralık ayının başı GTA evrenine yepyeni bir soluk getirecek oyunun ilk tanıtmını görmenin heyecanıyla geçecek. Rockstar Games”in yeni gelecek oyunla ilgili başka nasıl sürprizler yapacağını hep birlikte göreceğiz. Siz bu duyuruyla birlikte yeni gelecek oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? GTA heyacanınızı bizimle yorumlarda paylaşın.

Dynamic Bro'da kurucu & editör. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Kocaeli.

Bir yorum ekle