starfield min Starfield: Yıldızlararası Macera Yükselişine Devam Ediyor!

Bethesda’nın merakla beklenen oyunu Starfield, nihayet çıkışını yaparak büyük bir ilgiyle karşılandı. Steam platformunda hızla yükselerek en popüler 30 oyun arasına giren Starfield, şu an itibariyle 6 milyon oyuncuya ulaşmış durumda.

Starfield, Beklentileri Karşılıyor

Son yılların en merakla beklenen oyunlarından biri olan Starfield, hak ettiği ilgiyi görmeye devam ediyor. Oyunun güncellemeleriyle birlikte oyuncu sayısı 278,700 pik seviyesine ulaştı ve neredeyse Skyrim’i geride bıraktı. Böylece en çok oynanan 30 oyun arasında kendine yer buldu. Microsoft Store ve Game Pass üzerinden oynayan oyuncular da eklenince bu rakam daha da artıyor. Ancak Microsoft, ne kadar satış yapıldığına dair bilgi vermiyor. Sadece Bethesda, 6 milyon oyuncuya ulaşıldığını açıkladı.

image Starfield: Yıldızlararası Macera Yükselişine Devam Ediyor!

Mod Araçları Seneye Geliyor

Gelecek yılın ilk aylarında Starfield için mod araçlarının yayınlanması bekleniyor. Firmanın önceki oyunları da 3 aylık bir süre sonunda mod desteğine kavuşmuştu. Ayrıca desen kalitesini yükseltecek olan Starfield HD Reworked Project modu da benzer tarihlerde kullanıma sunulacak. Son olarak oyunun ilk hikaye genişlemesi olan Shattered Space DLC paketinin de Mart ayında çıkması bekleniyor.

image 1 Starfield: Yıldızlararası Macera Yükselişine Devam Ediyor!

Yıldızlar Arası Macera, yeni modları ve genişlemeleri ile oyunculara daha fazla heyecan sunmaya hazırlanıyor. Starfield’in yükselişi devam ediyor, gözler mod araçları ve DLC paketi çıkışlarında!

Dynamic Bro'da kurucu. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Ankara.

Bir yorum ekle