ufl

UFL Türkçe Spiker vs FIFA

Bu yılın heyecanla beklenen ücretsiz futbol oyunu UFL, Türk futbolseverlerini sevindirecek bir sürprizle karşımıza çıkıyor. Strikerz Inc. ekibi tarafından geliştirilen bu oyun, artık Türkçe konuşan bir spikere sahip olacak.

İlk duyurusu 2021 yılında yapılan UFL, FIFA‘nın güçlü rakibi olarak dikkat çekiyor. Başlangıçta 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan oyun, daha sonra 2023’e ertelendi. Bekleyiş sürerken, UFL ekibinden Türk oyuncularını sevindirecek bir haber geldi.

Resmi X (Twitter) hesabı, oyun içinde yer alacak spikerlerin hangi dilleri konuşacağına dair bilgileri paylaştı.

Geliştirici ekip, spikerlerin dilleri konusundaki yoğun ilgiyi fark ederek bu alanda çalışmalar yaptıklarını belirtti. Yayınlanan bir video, farklı dillerin oyunda temsil edileceğini gösterirken, Türkçe konuşan spikerin de UFL ailesine katılacağı müjdesini veriyor.

UFL TÜRKÇE SPİKER

UFL, Unreal Engine 5 ile Geliştiriliyor

Futbolseverlerin büyük bir heyecanla beklediği UFL, Unreal Engine 5 teknolojisiyle hayata geçirildi. Oyunda oyunculara gerçekçi grafikler ve mekaniklerle etkileyici bir futbol deneyimi sunmayı amaçlıyor. Üstelik, oyun tamamen ücretsiz olacak.

Oyunun net çıkış tarihi hala belirsizliğini koruyor; ancak 2023 içinde piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Başlangıçta sadece PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformları için mevcut olacak olan oyunun, PC kullanıcıları için de erişilebilir olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor. UFL fragmanını yazının en üstünden izleyebilirsiniz.

Dynamic Bro'da kurucu & editör. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Kocaeli.

Bir yorum ekle