ea play

Son günlerde Steam’in yeniden dolara geçmesi gündemdeyken oyun servislerinin fiyatları da artmaya devam ediyor. Bu olumsuz gelişmelerin arasında EA Play‘den gelen kampanya Türk oyunseverleri sevindirdi.

ea play

EA Play, 17 Kasım‘a kadar ilk kez abone olacak oyunculara ilk ay 8 TL‘lik bir kampanya sunuyor. Bu kampanyadan yararlanarak EA’nın zengin oyun kütüphanesinden birçok efsane oyunu çok uygun bir fiyata deneyimlemek mümkün. Kampanya kapsamında oynanabilecek oyunlardan bazıları Türk oyunseverlerin yakından tanıdığı ve sevdiği oyunlar. İşte onlardan bir kaçı:

 • Command & Conquer: Red Alert 3
  Strateji oyunları sevenler için bir klasik. Oyun, Sovyetler Birliği’nin uzaylılarla işbirliği yaparak dünyayı ele geçirmeye çalıştığı alternatif bir tarihte geçiyor.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order
  Star Wars evreninde geçen bir aksiyon-macera oyunu. Oyun, ustasını kaybetmiş bir padawan’ın hikayesini anlatıyor.
 • Dead Space
  Korku-gerilim oyunları sevenler için bir klasik. Oyun, uzayda geçen bir hayatta kalma-korku oyunudur.
 • Mass Effect 3
  Rol yapma oyunları sevenler için bir klasik. Oyun, uzayda geçen bir uzay operası oyunudur.
 • Mirror’s Edge
  Birinci şahıs platform oyunları sevenler için bir klasik. Oyun, insanların her adımının izlenildiği bir toplumda, hassas bilgileri taşıyan bir kuryenin hikayesini anlatıyor.
 • Battlefield 1
  Birinci şahıs nişancı oyunları sevenler için bir klasik. Oyun, 1. Dünya Savaşı’nda geçen bir savaş oyunu.
 • Medal of Honor — Birinci şahıs nişancı oyunları sevenler için bir klasik. Oyun, modern çatışmalarda geçen bir savaş oyunu.
 • Star Wars Battlefront II
  Star Wars evreninde geçen bir birinci şahıs nişancı oyunu. Oyun, çok oyunculu modlara da sahip.

Bu oyunlardan herhangi birini ilk kez oynayacaksanız veya tekrar oynamak isterseniz, bu kampanyayı kaçırmayın.

image 27 EA Play'in Steam'deki "İlk Ay 8 TL" Kampanyası

EA Play Avantajlar Sunmaya Devam Edecek

EA Play’e abone olmak sadece bu oyunları oynamak için değil, aynı zamanda EA’nın yeni oyunlarını erken erişim ile oynamak, EA’nın eski oyunlarını indirimli olarak satın almak ve EA’nın oyunlarında özel içeriklere ve ödüllere erişmek için de avantajlı bir seçenek.

image 28 EA Play'in Steam'deki "İlk Ay 8 TL" Kampanyası

Sonuç

EA Play’in Steam’deki “İlk Ay 8 TL” kampanyası Türk oyunseverler için iyi bir fırsat. Bilindiği üzere bu kampanya yine EA tarafından geçmişte birkaç kez daha uygulandı ve görünen o ki Electronic Arts, EA Play çatısı altında oyunculara olan desteğini sürdürmekte kararlı. Bu kampanyadan yararlanmak için Steam’den EA Play‘e abone olmanız gerekiyor. Abonelik işlemini tamamladıktan sonra kampanyanın şartlarına uygun olarak ilk ay boyunca 8 TL ödeyerek EA Play’in avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tekrar hatırlatalım, kampanyadan yararlanmanız için son tarih 17 Kasım 2023.

Dynamic Bro'da kurucu & editör. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Kocaeli.

Bir yorum ekle