resim 2023 10 25 191103761 Epic Games'te Haftanın Hediyesi - The Evil Within 2 ve Tandem: A Tale of Shadows

Bu hafta, Epic Games yine oyunseverlere büyük bir sürpriz yapıyor! Tandem: A Tale of Shadows ve korku-gerilim temalı The Evil Within 2, 2 Kasım’a kadar ücretsiz olarak sizlerle buluşuyor.

Epic Games

Epic Games’in Hediyesi

Epic Games Store, her hafta ücretsiz oyunlarla adeta oyunseverleri şımartıyor. Steam’in ardından en çok tercih edilen platformlardan biri olan Epic Games Store, şu an itibariyle popüler oyunları olan The Evil Within ve Eternal Threads’i ücretsiz sunuyor. Ancak, 26 Ekim itibariyle sıra, The Evil Within 2 ve Tandem: A Tale of Shadows’a geçiyor.

image 155 Epic Games'te Haftanın Hediyesi - The Evil Within 2 ve Tandem: A Tale of Shadows

Bu haftanın en gözde yapımı olan The Evil Within 2, korku-gerilim sevenlerin kalbini fethedecek. İlk oyun zaten ücretsiz olarak sunuluyor, fakat 26 Ekim’den itibaren yerini ikinci oyuna ve Tandem: A Tale of Shadows’a bırakacak. Bu iki oyunun toplam değeri ise tam 454 TL.

Bu muhteşem fırsatı kaçırmamak için, 2 Kasım’a kadar Epic Games Store’u ziyaret etmeyi unutmayın. Ücretsiz oyunları almak için tek yapmanız gereken, buradaki bağlantıya tıklayarak siteye giriş yapmak. Sonrasında ise istediğiniz oyunun üzerine tıklayıp “Yükle” seçeneğine tıklayarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Unutmayın, oyunları almak için Epic Games hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

image 156 Epic Games'te Haftanın Hediyesi - The Evil Within 2 ve Tandem: A Tale of Shadows

Bu haftanın ücretsiz oyunları:

TarihOyun
26 Ekim’e kadarEternal Threads
26 EkimThe Evil Within
26 Ekim – 2 KasımThe Evil Within 2
26 Ekim – 2 KasımTandem: A Tale of Shadows

Sizleri muhteşem bir oyun deneyimiyle buluşturmak için buradayız. Keyifli oyunlar dileriz!

Dynamic Bro'da kurucu. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Ankara.

Bir yorum ekle