resim 2023 10 12 204939092 Epic Games'te Toplamda 550 TL Değerindeki Oyunlar Ücretsiz!

Epic Games Store bu hafta yine oyun severlere büyük bir sürpriz yaparak iki muhteşem oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Blazing Sails ve Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE, 19 Ekim‘e kadar Epic Games Store‘da erişilebilir olacak.

epic games

Epic Games’in Bu Haftaki Hediye Oyunları

Oyun dünyasının önde gelen platformlarından Epic Games, her hafta oyun severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Godlike Burger gibi unutulmaz bir deneyimi ücretsiz olarak sunmuştu. Şimdi ise korsan temalı battle royale oyunu Blazing Sails ve aksiyon dolu bulmaca macerası Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE ile karşımızda. Bu özel pakette Q.U.B.E 2 ve Q.U.B.E. 10th Anniversary Edition da unutulmamış. Toplamda 550 TL değerinde olan bu oyunlar 12 Ekim’den itibaren 19 Ekim’e kadar ücretsiz sunulacak.

image 102 Epic Games'te Toplamda 550 TL Değerindeki Oyunlar Ücretsiz!

19 Ekim’e kadar bu oyunları kütüphanenize eklerseniz sonsuza dek sizin olacak. Ancak hatırlatalım ki bu tarihten sonra yerlerini yeni ücretsiz oyunlara bırakacaklar. Ayrıca 12 Ekim itibariyle zaten mevcut olan Godlike Burger‘ı da kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Ücretsiz oyunları almak için Epic Games hesabınızla giriş yaparak, istediğiniz oyunun sayfasına gidip “Yükle” butonuna tıklamanız yeterli.

image 103 Epic Games'te Toplamda 550 TL Değerindeki Oyunlar Ücretsiz!

Bol eğlenceler!

Dynamic Bro'da kurucu & editör. 2007 yılından beri ekibin bir parçası. Memleketi Kocaeli.

Bir yorum ekle